Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

spor

Adım adım yükselerek dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Erling Haaland, attığı goller ve tahmin edilemez oyunuyla futbolun parlayan yıldızı… İngiltere Premier Ligi’nin bir sezonda en çok gol atan oyuncusu oldu, Şampiyonlar Ligi rekorları kırdı, onun için “hat-trick kralı” dendi.Haaland bu ki..
83,16TL
Vergiler Hariç:83,16TL
Taraftarın aklından silinmeyen goller atan Sadio Mané, dünyanın en iyi futbolcularından biri kabul ediliyor. Ailesinin istememesine rağmen inat ederek futbolcu oldu, 400’e yakın maçta onlarca gol attı, Avrupa’nın en iyi takımlarında oynadı. Mané bu kitapta Senegal’de spor yapmasına izin verilmeyen ç..
83,16TL
Vergiler Hariç:83,16TL
Büyük yeteneğiyle futbolun en yüksek noktasına çıkan Karim Benzema, bugün dünyanın en iyi futbolcularından biri… Şampiyonluklar kazandı, Real Madrid’in takım kaptanlığı yaptı, içlerinde Ballon d’Or’un da olduğu onlarca ödül kazandı. Benzema bu kitapta Lyon’un arka sokaklarından futbolun zirvesine ya..
83,16TL
Vergiler Hariç:83,16TL
Rekor üstüne rekor kırmasıyla ünlü Robert Lewandowski, başarılarıyla futbol tarihine adını yazdıran futbolculardan biri… Otuza yakın şampiyonluk yaşadı, defalarca gol kralı oldu, hat-trick rekorları kırdı. Lewandowski bu kitapta Varşova’dan başlayan ve Barcelona’ya uzanan hayat hikâyesini anlatıyor...
83,16TL
Vergiler Hariç:83,16TL
Kylian Mbappé, Paris’in arka sokaklarında futbol oynamaya başladı. Öyle iyi oynuyordu ki kısa sürede 2018 Dünya Kupası Finali’ne kadar yükseldi. Henüz 19 yaşındayken dünya çapında tanınmış bir futbolcu hâline geldi. Mbappé’nin çocukluğunu, yükselişini ve onunla ilgili eğlenceli detayları bu kitapta ..
101,55TL
Vergiler Hariç:101,55TL
Daha beş yaşındayken futbol kulübüne katıldı. Çok ufak tefek olduğu için ona « Bücür » deniyordu ama o aldırmadan futbol oynamaya devam etti. Bu kitapta, Messi’yi akıl almaz bir oyuncu yapan özelliklerin neler olduğunu bulacaksınız. Messi’nin hayatındaki komik ve ilginç detayları da öğreneceksiniz. ..
101,55TL
Vergiler Hariç:101,55TL
Topu olmadığı için sokaklarda pet şişelerle futbol oynayan çocuk, büyüdüğünde dünyanın en büyük futbol yıldızlarından biri hâline geldi. Cristiano Ronaldo başarı basamaklarını nasıl tırmandı? Onu bu kadar büyük bir futbolcu yapan özellikler neler? Bu kitaptan öğreneceğiniz bilgilerle arkadaşlarınızı..
101,55TL
Vergiler Hariç:101,55TL
POSTER, FUTBOLCU KARTI VE AYRAÇ HEDİYELİ!#3BEŞİKTAŞ’IN KARA KARTALI: VINCENT ABOUBAKARAboubakar; başarılarıyla futbolun büyülü dünyasına adını altın harflerle yazdırmış, zaferlerle dolu destansı kariyeriyle özellikle Beşiktaş’ın ve Kamerun Millî Takımı’nın efsaneleri arasında yerini şimdiden almıştı..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
POSTER, FUTBOLCU KARTI VE AYRAÇ HEDİYELİ!#5BİR GOL MAKİNESİ, BİR LİDER: EDİN DŽEKOEdin Džeko, küçük yaşlardan itibaren futbola olan tutkusuyla, çalışkanlığıyla ve ait olduğu coğrafyanın hissettirdiği başarma zorunluluğuyla kısa zaman içinde öne çıkan bir isim olmuştur. Sahadaki yeteneğiyle futbol dü..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
• Poster HediyeliKendime inandım. Daima ne istediğimi ve ne istemediğimi iyi biliyorum. Başarmak istedim ve ne gerekirse yaptım. Başarılı hayatımı sürdürmek için de ne gerekirse yaptım. En iyi olduğumda da rahatlamadım Zafere doymadım. “Zaten en iyisi benim,” demedim.Daha iyisi olmaya çabaladım.Her..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
POSTER HEDİYELİ!Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te bir gecekondu mahallesinde doğdum. Fakir ama birbirine sımsıkı bağlı bir ailede büyüdüm. Henüz 3 yaşımdaydım topla tanıştığımda, 9 yaşıma geldiğimde ise bir köy takımında futbol oynamaya başladım. İnsanların mükemmel olarak tanımladığı top sürme y..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
• Poster HediyeliBaşarı sırrım, iyi olduğuma inanmamdı.Ben kendime inanmazsam kimseyi başarılı olacağıma inandıramazdım.Daima daha iyi olma hırsım var. Kendimle yarışıyorum. Daha yükseğe sıçramak,topa herkesten daha çok sert vurmak ya da herkesten daha çabukhareket etmek benim için hedeftir.Tek hede..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
• Poster HediyeliGelişime inanıyorum. Her zaman gelişecek bir nokta vardır. Hem millî takımda, hem PSG'de birçok tecrübeli oyuncuyla oynadım. Çok ileri yaşlarda bile kendini geliştirmeye, öğrenmeye çalışan oyuncular gördüm. Öğrenmek, yenilenme ve gelişim kesinlikle bir insanın hayatının sonuna kadar..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
• Poster HediyeliTüm ünlüler doğdukları günden itibaren büyük imkânlar ve zenginlikler içinde yaşamadılar.Ünlü ve başarılı olmak için paranın gücünden çok, kendilerine olan inançları, azimleri ve disiplinli yaşam şeklini benimsemeleri işe yaradı. Bazen yara alsalar da sakatlansalar da, bolca ter ve ..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
POSTER, FUTBOLCU KARTI VE AYRAÇ HEDİYELİ!#10EFSANENİN MİRASÇISI: LIONEL MESSIMessi âdeta Maradona’yı izleyemeyenler için gönderilmiş bir futbol dâhisidir. Büyüme hormonu eksikliği tanısı sebebiyle zor bir çocukluk yaşayan Messi için hayat hem sosyal hem ekonomik anlamda engellerle dolu bir yola dönü..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
POSTER, FUTBOLCU KARTI VE AYRAÇ HEDİYELİ!#2AŞILMAZ DUVAR: FERNANDO MUSLERAO; zekâsı, çevikliği, refleksleri ve efsane kurtarışlarıyla kaleyi muhafız gibi koruyan bir kahramandır. Göz alıcı hamleleriyle rakiplerine gol atma şansı tanımaz. Onun kalesini geçmek, en iyi forvet oyuncusu için bile neredey..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
POSTER, FUTBOLCU KARTI VE AYRAÇ HEDİYELİ!#4FUTBOL SAHALARININ EFSANEVİ DEFANS YILDIZI: SERGIO RAMOSRamos; futbolu sadece bir oyun olarak değil, sanat olarak gören bir yıldızdır. Onurlu, cesur ve lider ruhlu karakteriyle, dünyanın en iyi kulüplerinde sayısız başarıya imza atmıştır. Cesaretiyle rakipl..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
POSTER, FUTBOLCU KARTI VE AYRAÇ HEDİYELİ!#7FUTBOLUN TERMİNATÖRÜ: CRISTIANO RONALDOPortekiz’in tozlu yollarından dünya futbolunun zirvesine varan efsanevi bir yolculuk… Cristiano Ronaldo’nun sokaklarda başlayan futbol macerası, onu dünyanın en iyisi olma konumuna getirir. Fakat Ronaldo için bu da ye..
102,21TL
Vergiler Hariç:102,21TL
O, gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan bir tanesi.O, mücadelesiyle dünya futbol tarihine damga vurmuş bir yetenek...O, adına şarkılar yazılmış bir efsane...“Mbappe, Mbappe, Kylian MbappeMbappe, Mbappe, Kylian Mbappe”(Mbappe şarkısından bir nakarat)Filmlere, belgesellere, şarkılara konu olan Mbappe, ..
132,30TL
Vergiler Hariç:132,30TL
O, zorlu bir yolculukla profesyonel futbolun zirvesine çıktı. O, sadece bir futbolcu değil, gençlere ilham veren bir rol model. Mütevazı kalmış, kökenlerini asla unutmamış ve başarılarıyla çevresindeki insanlara umut aşılamış bir futbolcu. Her zaman kendine güvenen, zorluklarla mücadele eden ve haya..
132,30TL
Vergiler Hariç:132,30TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)