Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Oyunlar

Ürün Adı: Şlem (Bütün Briççiler İçin)..
92,73TL
Vergiler Hariç:92,73TL
60 PARÇA PUZZLE – ALIŞVERİŞ MERKEZİ* Puzzle oyunları; çocukları mantık ve problem çözme becerilerini kullanmaya yönlendirdiği için hafıza ve görsel zekâ gelişimine katkı sağlar.* Parça-bütün ilişkisi kurmalarına yardımcı olur.* İnce motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişimini destekler..
134,67TL
Vergiler Hariç:134,67TL
60 PARÇA PUZZLE – LUNAPARK* Puzzle oyunları; çocukları mantık ve problem çözme becerilerini kullanmaya yönlendirdiği için hafıza ve görsel zekâ gelişimine katkı sağlar.* Parça-bütün ilişkisi kurmalarına yardımcı olur.* İnce motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişimini destekler.* Parçal..
134,67TL
Vergiler Hariç:134,67TL
60 PARÇA PUZZLE - ORMANDA* Puzzle oyunları; çocukları mantık ve problem çözme becerilerini kullanmaya yönlendirdiği için hafıza ve görsel zekâ gelişimine katkı sağlar.* Parça-bütün ilişkisi kurmalarına yardımcı olur.* İnce motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişimini destekler.* Parçala..
134,67TL
Vergiler Hariç:134,67TL
Samurai SudokuKlasik oyundaki kurallar geçerlidir, sadece ortada 1 ortak kare bulunmaktadır.Ürün Adı: Samurai Sudoku..
136,86TL
Vergiler Hariç:136,86TL
Jigsaw SudokuJigsaw Sudokuda, diğer Sudokulardan farklı olarak kare yerine asimetrik şekiller vardır. Klasik oyunda olduğu gibi, bu şekillerin içerisindeki sayıların 1-9 arası olması ve tekrarlanmaması gerekir.Ürün Adı: Sudoku Jigsaw..
136,86TL
Vergiler Hariç:136,86TL
Süper SudokuKlasik oyundaki kurallar geçerlidir, 4x9 gri hanelerdeki (4 kare) sayılar yine 1-9 arası olmalı ve tekrarlanmamalıdır.Ürün Adı: Sudoku Süper..
136,86TL
Vergiler Hariç:136,86TL
X SudokuKlasik oyundaki kurallar geçerlidir, ancak gri olan çapraz hanelerde (genel görünüm X) sayılar yine 1-9 arası olmalı ve tekrarlanmamalıdır.Ürün Adı: Sudoku X..
136,86TL
Vergiler Hariç:136,86TL
Bir tür mantık oyunu olan mangala, 2 kişi ile oynanır. Başlangıçta her oyuncunun 24 taşı olur.Oyun tahtasında toplam 12 adet oyuk bulunmaktadır. Bu oyuklara ev ya da çukur denir. Her oyuncuya da 6 adet oyuk düşmektedir. Oyuncular sadece kendi tarafındaki oyuktaki taşları çıkarabilirler ve sadece rak..
143,64TL
Vergiler Hariç:143,64TL
Da Vinci'nin Çekici, Leonardo da Vinci'nin dehasına saygı duruşunda bulunan minyatür bir harikadır. Efsanevi çekicinin dahiyane tasarımından esinlenerek modellenen bu mini versiyon, Rönesans mühendisliğinin parlaklığının bir kanıtıdır. 4-14 yaş arası genç beyinler için hazırlanan Da Vinci'nin Çekici..
151,02TL
Vergiler Hariç:151,02TL
Karşınızda Dişli SUV - Hayal Gücünüzü Dişlilerle Yönlendirin! Eğlence ve büyüleyiciliği birleştiren nihai stres oyuncağı Geared SUV ile tanışın! Şık bir SUV şeklindeki bu yenilikçi oyuncak, her çevirmede canlanan birbirine bağlı üç dişliye sahiptir. Çocuğunuz bir yandan ellerini meşgul ederken bir y..
151,02TL
Vergiler Hariç:151,02TL
Karşınızda Gerçek Ayna - Gerçek Yansıma ve Sanat Portalınız! True Mirror sıradan bir ayna değildir; yeni bir bakış açısına açılan bir kapıdır. Eşsiz 90 derecelik çift aynası ile bu yenilikçi ürün, tıpkı başkalarının sizi gördüğü gibi, kendinizin gerçek bir yansımasını sunar. Ancak True Mirror bir ya..
151,02TL
Vergiler Hariç:151,02TL
Karşınızda Dengeleyici Uzay Gemisi - STEM Eğlencesi ile Yerçekimine Meydan Okuyun! Dengeleyici Uzay Gemimiz ile bu dünyanın dışında bir deneyime hazırlanın! Bu büyüleyici uzay temalı nesne, büyüleyici dengeleyici kuş oyuncağını anımsatan ucu üzerinde zarif bir şekilde dengede dururken yerçekimine me..
151,02TL
Vergiler Hariç:151,02TL
Zippy ile tanışın - Yaratıcı Zihinler için Bükülebilir Yılan Yapboz! Zippy sıradan bir yılan değil; hayal gücünüzü esneten bir yapboz! Birbirine kenetlenen ayrı parçalardan oluşan bu benzersiz yılan, sayısız yöne bükülebilir ve dönebilir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için üretilen Zippy, problem ..
151,02TL
Vergiler Hariç:151,02TL
Sudoku Bulmaca ile; akliniz oynasin, zihniniz ziplasin, beyniniz hoplasin…SUDOKU, Japonya’dan inanilmaz bir hizla tüm Dünya’ya yayilan ve deyim yerindeyse doktorlar tarafindan tavsiye edilir konuma geldi.SUDOKU, beyninizi % 100 çalistiracak, bagimlilik yaratacak yepyeni bir bulmaca kitabi. En sevile..
164,43TL
Vergiler Hariç:164,43TL
2018’deki resmî çıkışıyla birlikte kısa sürede tüm dünyayı kasıp kavurmaya başlayan Brawl Stars fenomeni, bilmek istediğiniz tüm yönleri ile bu kitapta! Tarihçesinden oynanışına, karakterlerin ve modların analizlerine, en ideal ekip kurgularından stratejilere, kostümlerden haritalarına ve e-spor hal..
179,55TL
Vergiler Hariç:179,55TL
Oyunların birer dijital spora dönüşeceği, kimin aklına gelirdi ki? Ya da dünyayı böylesine kasıp kavuracağı? Veya, İnternet Cafe’lerde boş zamanını dijital oyunlara harcayanların bir gün bu hobiden para kazanmaya başlayabileceği? Muhtemelen, çok az kişinin. Peki ya, bunların Türk yapımı bir MMO FPS ..
179,55TL
Vergiler Hariç:179,55TL
Denge ve konsantrasyon gerektiren bu oyuncak, dikkat eksikliği yaşayan çocukların görsel tarama ve görsel dikkat yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olur.Amaç; labirent şeklinde düzenlenen oyun konsolu içindeki 2 adet topu eş zamanlı olarak labirentin en dış noktasından en içteki bitiş noktasına get..
197,52TL
Vergiler Hariç:197,52TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 123 (7 Sayfa)