Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Pazar Yeri Entegrasyon Sistemi Eğitimleri

22 Haz 1- Entegrasyon Sistemine Girdiğimizde Neler Yapmalıyız.
hmmz 0 584
Merhaba  Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde ve youtube kanalımızda pazaryeri entegrasyon sistemine giriş yaptığınızda neler yapmanız gerektiği. Pazaryeri magazanıda ürün fiyat ve stok  güncelleme..
22 Haz 2- Kritik Stok değeri Belirleme
hmmz 0 370
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde ve youtube videomuzda pazaryeri entegrasyonumuzda önemli bir konu olan Kıritik Stok Değeri ayarının nasıl yapıldığına ait bir video izleyeceğiz. Entegra..
22 Haz 3- Pazar Yeri Mağazanızda Ürün Fiyatlarımızı Nasıl Ayarlarız.
hmmz 0 313
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız;Bu makalemiz ve videomuzda pazaryeri mağazalarımızda ürün fiyatlarımızı nasıl ayarlamamız gerektiğini öğreneceğiz. Bu işlem ürünlerimizi mağazamızda kaç  TL den satışa ..
22 Haz 4- Çok Önemli Konu Pazar Yerindeki Ürünlerin Seknronizasyonu ve  Ürün Eşitlemesi
hmmz 0 181
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde entegrasyon sistemimiz için çok önemli bir konuyu işledik. Seknronizasyon adımı bu adımı her gün veya bir kaç günde bir mutlaka yapmalısınız. Bu işlem i..
22 Haz 5- Çok Önemli >> Pazaryeri Mağazanızdaki Ürünlere Fiyat ve Stok Güncelleme İşlemi
hmmz 0 294
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde entegrasyon sisteminin en önemli kısımlarının başında gelen Ürün Fiyat ve Stok Güncelleme işleminin nasıl yapılacağını ögrenicegiz. Bu işlemi günde en a..
22 Haz 6- Pazar Yeri Entegrasyonumuzda Yeni gelen Ürünleri Nasıl Görebilirim
hmmz 0 275
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde pazaryeri entegrasyonumuz da mağazamıza yeni gelen ürünleri nasıl takip edebileceğinizi göreceğiz.İyi Seyirler...
02 Ara 7- Pazar Yeri Entegrasyonum İle Mağazama Nasıl Ürün Gönderebiliri Ders - 1
0 442
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde pazaryeri entegrasyonumuz ile mağazalarımıza nasıl ürün aktarımı yapabilirim sorunuzun ilk dersini göreceksiniz. Pazaryeri magazalarınıza ürün gönderimi..
22 Haz 8- Pazaryeri Entegrasyonu İle Mağazanıza Ürün Gönderme
hmmz 0 418
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde pazaryeri entegrasyonunuz ile mağazalarınıza nasıl ürün gönderimi yapıçağınıza ait videomuzu izleyecegiz. İyi seyirler...
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)