Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Dropshipping Bayi Özel

13 Tem Colezium.com Dropshipping Bayi Sipariş Verme ve Kargo Etiketi Yükleme
0 1422
Colezium.com Dropshipping Bayi Sipariş Verme ve Kargo Etiketi Yükleme işlemlerini anlattığımız kısa tanıtım videomuzu mutlaka izleyiniz.Colezium.com Dropshipping Bayi Sipariş Verme ve Kargo Etiketi Yü..
13 Tem Pazaryeri Kargo Etiketi (PDF) Düzenlenmesi
0 595
zaryerlerinde siparişlerinizde size verdiği kargo etiketini sisteme eksiksiz yüklemeniz gerekmektedir.Örnek Trentyol Kargo Etiketi için Tıklayınız.Pazaryerlerinde siparişlerinizde size verdiği kargo e..
12 Kas ColeziuM.com XML Bayilik Şartları
0 1352
Colezium.com web sitemizde Dropshipping modelimiz : ColeziuM fiziki olarak kurulu bayan giyim ve iç giyim mağazasıdır. Ayrıca ColeziuM bir E-Ticaret yazılım firması ve Pazaryeri Entegrasyon Firmasıdır..
13 Tem Colezium.com Sipariş Verme Aşamasında Üründe Kargo Seçimi
0 435
Dropshipping bayilerimiz sipariş esnasında her üründe ürüne özel kargo seçim alanı mevcuttur. Kargo seçim alanı ürün kodunun hemen altındadır. Hemen alttaki resimde işaretli bölümde kargo secim alanı ..
04 Nis Colezium.com Fatura Kesimi ve Fatura işlemleri Duyurusu
hmmz 0 367
Merhaba Değerli İş Ortağımız ;Faturalandırma yapılırken sitemize kayıt olduğunuz bilgiler ile kesilmektedir. Faturaların şirket hesabına kesilmesini istiyorsanız mutlaka aşagıdaki bilgileri web sitemi..
20 Eki Bayimiz Olun ! Dropshipping(Stoksuz Satış)
hmmz 0 610
Dropshipping (Stoksuz Satış) size nasıl faydası olur..Colezium.com, Bir den fazla toptancı ve üreticinin birleşerek ürünlerini Dropshipping (stoksuz satış) yapan bayiler ile buluşturduğu bir noktadır...
30 Kas Bakiye Sistemi
hmmz 0 774
Sisteme Bakiye Yüklemesi Yaparak Satış Yapmak İsteyen Bayilerimiz.Colezium.com web sitemizde bakiye yüklemesi yaparak satış yapabilirsiniz. Bakiye yükleme ile bir çok kazanç elde edebilirsiniz.Bakiye ..
30 Kas Para Puan Sistemi
hmmz 0 357
Para Puan Sistemi ile Her Zaman Siz Kazanıcaksınız.Colezium.com web sitemizde her ürüne bir puan ataması yapılacaktır ve oluşturduğunuz her siparişte o ürüne özel oluşturulmuş Para Puan hesabınıza hem..
29 Şub Kitap ve Kırtasiye Ürünleri İçin Satış Yetki Belgesi Nasıl Alınır ?
hmmz 0 927
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde Kitap Satış Yetki belgesi nerden ve nasıl alınır adım adım resimli bir şekilde sizler anlatacağız.1 - Adım :  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı https:/..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)