Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Hakkımızda

Türkiye'nin En Büyük XML , Dropshipping ve Toptan Satış Sitesi


Colezium.com: Binlerce Ürüne Tek Tıkla Sahip Olun ve Pazaryeri Magazalarınıza veya Sitenize Yükleyin


Colezium firmamız toptan fiyatına bayilerine perakende satışı yapmakta olan bir firmadır. Ürünlerin satışı açısından birçok bayiye sahip bir firma olup, amacımız bayilerimizin ve kendi müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Dropshipping avantajımız sayesinde bayilerimiz gönderimini sağladığımız ürünlerimizi internetten para kazanarak gelir elde edebilirler. Faturalarınız 10 (on), ar günlük periyotlarla mail adreslerinize gönderilmektedir. Aklınıza takılan herhangi bir sorun olursa bizlere whatsapp üzerinden veya arayarak ulaşabilirsiniz.


Dropshipping avantajımızdan faydalanmak için TIKLAYINIZ.


Colezium.com, Türkiye'nin en büyük XML ve Dropshipping satış sitesidir. Gün geçtikçe ürün yelpazesini genişleterek 60.000 küsür ürüne ulaşmıştır. Müşterilerine piyasadaki en rekabetçi fiyatları sunarak müşteri memnuniyetini ve kazancını en yüksek seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Güvenli, esnek, hızlı ve nitelikli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.


Colezium.com, dropshipping (stoksuz satış) hizmetimiz ile ürünlerimizi XML ile veya manuel sitenize yükleyebilir, sipariş geldiğinde sizin adınıza biz müşterinize gönderebiliriz. Oturduğunuz yerden binlerce ürünü toptan alma fırsatınız olur. Yüzlerce e-ticaret sitesine XML sağlıyoruz, sizde XML'imizi sitenize ekleyebilirsiniz.


Trendyol, N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti gibi onlarca pazaryeri platformundan satış yapan e-ticaret firmalarına ürün tedarik ediyoruz.


Kendi e-ticaret sitesi üzerinden satış yapan firmalara toptan veya dropshipping şeklinde ürün tedarik ediyoruz.


Özellikle insatagram, youtube, tiktok, gibi mecralardan ürün satışı yapan kişilere genel olarak dropshipping operasyonu ile ürün tedarik ediyoruz.


Shopify üzerinden dropshipping veya toplu alım satım yapan kişi ve firmalara ister dropshipping ister  toplu olarak ürün tedarik ediyoruz.