Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Sağlık Gereçleri

Horlama Burun Aparatı - Kafesli (CLZ) Horlama Burun Aparatı - Kafesli (CLZ)
%19 İndirim
Horlama Önleyici Burun Aparatı - Kafesli ne fayda sağlıyor ? Horlama önleyici aparatın burundaki tıkanıklığın şekline ve de yoğunluğuna bağlı olarak %50 ye kadar fazla hava akışını sağladığı klinik raporlarla ispatlanmıştır. Ne zamanlar takmalıyım? Horlama önleyici aparatı burundan..
27,98TL 34,49TL
Vergiler Hariç:23,31TL
Kulak Tıkacı (CLZ) Kulak Tıkacı (CLZ)
%21 İndirim
Kulak Tıkacı Sessiz ortamda uyumayı sevenlere kulak tıkacı!   Uykusu en ufak sesle bölünenler, sesli ortamlarda çalışamayanlar kulaklarınızı tıkayıp olduğunuz ortamdan izole olacaksınız. Sünger yapısıyla kulağınızın şeklini alacak ve sizi rahatsız etmeyecek olan kulak tıkacıyla rahat bir uy..
28,56TL 35,96TL
Vergiler Hariç:23,80TL
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu (CLZ) Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu (CLZ)
%22 İndirim
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu !   7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir.   ..
29,15TL 37,48TL
Vergiler Hariç:24,29TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu (CLZ) Haftalık İlaç Saklama Kutusu (CLZ)
%29 İndirim
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmı..
32,10TL 44,96TL
Vergiler Hariç:26,75TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu - Oval Kutu (CLZ)
%35 İndirim
Haftalık İlaç Saklama Kutusu Her gün ilaç içmek zorunda olanlar ilaçlarınızı gün gün bir kutuda saklayın. İlacı içip içmediğinizi kontrol etmenizi de sağlayacak olan kutuyu yanınızda taşıması da oldukça kolay! - Her gün ilaç içmesi gerekenler ilaçlarınızı düzenli bir şekilde almak istiyor ama alam..
36,83TL 56,99TL
Vergiler Hariç:30,69TL
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Ayarlanır İş güvenlik Gözlüğü CE Sertifikalı (CLZ) Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Ayarlanır İş güvenlik Gözlüğü CE Sertifikalı (CLZ)
%39 İndirim
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Ayarlanır İş güvenlik Gözlüğü CE SertifikalıTüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür.EN166 STANDARDI.F DARBE DİRENCİS:arttırılmış direnç (22mm ball at-45m/s)F : düşük enerji direnci (6mm ball at 45m/s)renkl..
40,79TL 67,07TL
Vergiler Hariç:33,99TL
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf (CLZ) Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf (CLZ)
%43 İndirim
Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Tüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür. Şeffaf Renklidir. Paket İçeriği: 1 adet Korumalı Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Önemli Not : Stok durumuna göre farklı renk gönderimi yapılabilmektedir...
45,93TL 80,14TL
Vergiler Hariç:38,28TL
4 Bölmeli Günlük İlaç Saklama Kutusu  (CLZ) 4 Bölmeli Günlük İlaç Saklama Kutusu  (CLZ)
%43 İndirim
4 Bölmeli Günlük İlaç Saklama Kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu !4 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir.4 Ö..
46,26TL 80,96TL
Vergiler Hariç:38,55TL
Masaj Özellikli  Ahşap Sırt Kaşıma Aleti (CLZ) Masaj Özellikli  Ahşap Sırt Kaşıma Aleti (CLZ)
%43 İndirim
Masaj Özellikli  Ahşap Sırt Kaşıma Aleti   Sırtınızı Kaşımakta Zorlanıyorsanız, Kafanızı Takmayın Sırt Kaşıma Aleti ile Bu Çok Kolay!   Masaj Tekerlekleri Sayesinde , Kendinize Bölgesel Masaj da Yapabilirsiniz   Tamamen Ahşap  ve Sağlıklıdır   Paket İçeriği..
46,85TL 82,48TL
Vergiler Hariç:39,04TL
Horlama Burun Aparatı - 1 Çift (CLZ) Horlama Burun Aparatı - 1 Çift (CLZ)
%44 İndirim
Horlama Burun Aparatı - 1 ÇiftNe zamanlar takmalıyım? Horlama önleyici aparatı burundan nefes alma zorluğu yaşadığınız her an takabilirsiniz. Ancak takıldıktan sonraki görüntü günlük yaşantınızla uymayacağı için genellikle evde çalışırken, yatarken kullanımı tercih edilmektedir. Kimler Ku..
47,45TL 83,99TL
Vergiler Hariç:39,54TL
Silikon Havuz Bonesi Asorti  (CLZ) Silikon Havuz Bonesi Asorti  (CLZ)
%44 İndirim
Silikon Havuz Bonesi Asorti  tasarımı ile kafanıza tam oturur  soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Stok Durumuna Göre karışık renklerde gönderilir Elastik dizayna sahiptir Yumuşak doku kulak sayesinde acıtmaz Ölçü : 19 cm x 21 cm Paket İ..
48,51TL 86,69TL
Vergiler Hariç:40,42TL
Renkli Deniz- Havuz Makarnası Sosis Suda Batmayan  Yüzme Köpüğü 1 Adet (CLZ) Renkli Deniz- Havuz Makarnası Sosis Suda Batmayan  Yüzme Köpüğü 1 Adet (CLZ)
%45 İndirim
Deniz Makarnası Renkli 6x150 Cm Polietilen köpük malzemeden üretilmiştir.Yüzme eğitiminde yardımcı ekipmandır. Suda batmayı engellemesi için kullanılır.Su oyunları ve suda jimnastikte kullanılabilir. Çap: 6cm Uzunluğu: 150 cm Renk mavi, mor, sarı, pembe, mavi renklerdedir.Makarna/Köpük S..
50,45TL 91,62TL
Vergiler Hariç:42,04TL
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 3 Adet (CLZ) Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 3 Adet (CLZ)
%45 İndirim
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu   Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu !   7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir.   ..
50,99TL 92,99TL
Vergiler Hariç:42,49TL
Kulak Temizleme Mumu 2'li (CLZ) Kulak Temizleme Mumu 2'li (CLZ)
%45 İndirim
Kulak Temizleme Mumu 2'li   Kulak mumu yaptığı hava basıncı ile kulağınızda erişemeyeceğiniz bölgelerdeki kirlerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır   3 Yaşından büyük olan herkes rahatlıkla kullanabilir   Ürün Kullanımı: Kullanımı basittir ve özel bir yeteneğe gerek yoktu..
51,72TL 94,86TL
Vergiler Hariç:43,10TL
Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti (CLZ) Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti (CLZ)
%46 İndirim
Kulak ve Burun Tıkayıcı Havuz Seti   Kulak ve burun tıkayıcı havuz seti Kulağa takıldığında çam ağacı tasarımı ile kulağa tam oturur Kulak tıkacı içinde bırakılan hava yastığıyla soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Elastik dizayna sahiptir Burnu ..
52,76TL 97,49TL
Vergiler Hariç:43,96TL
Piez Kadınlar İçin Hijyenik Ayakta İşeme Aparatı (CLZ) Piez Kadınlar İçin Hijyenik Ayakta İşeme Aparatı (CLZ)
%47 İndirim
Piez Kadınlar İçin Hijyenik Ayakta İşeme Aparatı Piez Nedir? Piez, kadınlara tuvalet ihtiyaçlarını ayakta giderebilme rahatlığı verir. Tıbbi silikondan üretilmiştir ve tuvaletlerin iğrenç olduğu veya hiç tuvalet olmadığı durumlarda kadınlara hijyenik bir seçenek sunar. Her türlü yaşam tarzın..
54,53TL 101,99TL
Vergiler Hariç:45,44TL
Nem Ölçer Termometre (CLZ) Nem Ölçer Termometre (CLZ)
%47 İndirim
Nem Ölçer Termometre ile artık bulunduğunuz yerin hava sıcaklığı ve nem derecesini görmek artık çok kolay! Evinizde, ofisinizde, işyerinizde kısacası bulunduğunuz ortamdaki hava sıcaklığını ve nem değerini ölçebilen mükemmel bir üründür. Sert Plastikten üretilmiştir. Analogdur Uzun Ömürlüdür..
55,70TL 104,98TL
Vergiler Hariç:46,42TL
Spor Bilekliği Bileklik Wrist (CLZ) Spor Bilekliği Bileklik Wrist (CLZ)
%49 İndirim
Spor Bilekliği Bileklik Wrist Polyester ve lateks malzemeden üretilmiştir Bileğinizi korur ve destekler Her türlü spor aktivitesinde kullanılabilir   Bileklerimiz her gün onlarca işlemde yardımcı olur bizlere   Kimi zaman bir alışveriş poşeti taşırız   Kimi zamansa bir spor..
64,61TL 127,62TL
Vergiler Hariç:53,84TL
Ayarlanabilir Çocuk Yüzücü Gözlüğü - Havuz Gözlüğü (CLZ) Ayarlanabilir Çocuk Yüzücü Gözlüğü - Havuz Gözlüğü (CLZ)
%50 İndirim
Ayarlanabilir Çocuk Yüzücü Gözlüğü - Havuz Gözlüğü ayarlanabilir tasarımı ile yüzünüze tam oturur  soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Yumuşak doku kulak sayesinde acıtmaz Ürün koruma ve taşıma kutusu ile birlikte gelmektedir. · Her kulla..
67,17TL 134,14TL
Vergiler Hariç:55,98TL
Antifog Buğulanmaz Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Ayarlanır İş güvenlik Gözlüğü (CLZ) Antifog Buğulanmaz Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Ayarlanır İş güvenlik Gözlüğü (CLZ)
%50 İndirim
Antifog Buğulanmaz Laboratuvar Gözlüğü Şeffaf Ayarlanır İş güvenlik GözlüğüTüm Sağlık çalışanları tarafından en çok kullanılan laboratuvar gözlüğüdür.EN166 STANDARDI.F DARBE DİRENCİS:arttırılmış direnç (22mm ball at-45m/s)F : düşük enerji direnci (6mm ball at 45m/s)renkli ren..
69,11TL 139,07TL
Vergiler Hariç:57,59TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 63 (4 Sayfa)