Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Cep / Tablet / Aksesuarları

Cep Telefonu Şarj Aleti Standı (CLZ) Cep Telefonu Şarj Aleti Standı (CLZ)
%13 İndirim
Telefonunuzu Şarj Ederken Nereye Koyacağınızı Düşünmeyeceksiniz. Şarj Aleti Standı Sayesinde Şarj Cihazınızı Her An Kullanıma Hazır Tutacak, Telefonunuzu Şarj Ederken Güvenli Bir Yere Koyacaksınız. - Cep telefonunuzu şarj ederken alçak yerlerde priz arıyorsanız ya da telefonunuzu üzerine koyacağı..
26,21TL 29,99TL
Vergiler Hariç:21,84TL
İphone 4 Ses Yükseltici Horn Speaker (CLZ) İphone 4 Ses Yükseltici Horn Speaker (CLZ)
%13 İndirim
İphone 4 Ses Yükseltici Horn Speaker Müzik Dinlerken, Film ve Video İzlerken Hem Stand Hem de Hoparlör Olarak Kullanabilirsiniz. Şık , Değişik ve Portatiftir. Renk : Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilecektir. Önemli Not : Stok durumuna göre farklı renk gönderimi yapılabilmektedir...
26,21TL 29,99TL
Vergiler Hariç:21,84TL
İphone 5 Ses Yükseltici Horn Speaker (CLZ) İphone 5 Ses Yükseltici Horn Speaker (CLZ)
%13 İndirim
İphone 5 Ses Yükseltici Horn Speaker Müzik Dinlerken, Film ve Video İzlerken Hem Stand Hem de Hoparlör Olarak Kullanabilirsiniz. Şık , Değişik ve Portatiftir. Renk : Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilecektir. Önemli Not : Stok durumuna göre farklı renk gönderimi yapılabilmektedir...
26,21TL 29,99TL
Vergiler Hariç:21,84TL
Yüzük Tasarım Telefon Tablet Tutucu Selfie Yüzüğü (CLZ) Yüzük Tasarım Telefon Tablet Tutucu Selfie Yüzüğü (CLZ)
%25 İndirim
Yüzük Tasarım Telefon Tablet Tutucu   Binlerce lira vererek aldığınız cep telefonu ve tabletlerini elde kullanırken düşürmemeniz için pratik ve çok hesaplı bir çözüm Yüzük Tasarım Telefon Tablet Tutucu! Telefon - Tablet yüzük ile Elinizden Düşmesin! Elimizden bırakmadığımız telefonları..
30,33TL 40,46TL
Vergiler Hariç:25,27TL
Popsocket Telefon Parmak Tutucu - Asorti (CLZ) Popsocket Telefon Parmak Tutucu - Asorti (CLZ)
%26 İndirim
Popsocket Telefon Parmak Tutucu - Asorti rengarenktir.   Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi tek elle rahatça tutmanızı sağlar, ellere serbestlik getirir. Pakete dahil Klipsi ile birlikte arabaya evda dilediğiniz her yere telefonunuzu tutturabilirsiniz.  Fotoğraf ve video çekiminde ..
30,92TL 41,98TL
Vergiler Hariç:25,77TL
Telefon Parmak Tutucu - Asorti (CLZ) Telefon Parmak Tutucu - Asorti (CLZ)
%26 İndirim
Telefon Parmak Tutucu - Asorti rengarenktir.   Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi tek elle rahatça tutmanızı sağlar, ellere serbestlik getirir. Pakete dahil Klipsi ile birlikte arabaya evda dilediğiniz her yere telefonunuzu tutturabilirsiniz.  Fotoğraf ve video çekiminde mükem..
30,92TL 41,98TL
Vergiler Hariç:25,77TL
Andoid Şarj Kablosunu Type - C Lightning e Çevirici (CLZ) Andoid Şarj Kablosunu Type - C Lightning e Çevirici (CLZ)
%30 İndirim
Andoid Şarj Kablosunu Type - C Lightning'e Çevirici   LG Type C General Mobile Note 7 telefonunuzda eski şarj aletinizi kullanmak istiyorsanız bir çeviriciye ihtiyacınız var demektir. şarj aletleri şarj etmekte kullanılan data kablonuzu çevirici cihaz sayesinde LG Type C General Mob..
32,69TL 46,48TL
Vergiler Hariç:27,24TL
Tablet - PDA - iPad - Telefon Standı (CLZ) Tablet - PDA - iPad - Telefon Standı (CLZ)
%34 İndirim
Tablet - PDA - iPad - Telefon Standı Tablet ve iPad için güzel tasarımlarıyla ve mikemmel tarzıyla uyumludur. Tabletinizi dikey olarak veya panorama görünümünde tutar.   Sert plastik yapısı gövdesinde ve eklemlerindeki kaymayı önleyici silikon sayes..
35,64TL 53,96TL
Vergiler Hariç:29,70TL
Flourish Lama Yeni Nesil Nanotech Güçlü Yapıştırıcı Sabitleyici Tutucu Pad (CLZ) Flourish Lama Yeni Nesil Nanotech Güçlü Yapıştırıcı Sabitleyici Tutucu Pad (CLZ)
%41 İndirim
  lourish Lama Pad ile hiç bir çivi, vida yada yapıştırıcı kullanmadan her türlü eşyanızı sabitleyebilirsiniz.   Telefon ve tabletlerinizi ,kumanda, anahtar, kalem, halı, bardak .... çeşitli eşyalarınızı her türlü yüzeye herhangi bir ekstra yapıştırıcı madde kullanmadan sabitleyebileceği..
43,91TL 74,99TL
Vergiler Hariç:36,59TL
Usb to Type - C ye Dönüştürücü - Klavye Mouse Joystick Telefona Bağlama (CLZ) Usb to Type - C ye Dönüştürücü - Klavye Mouse Joystick Telefona Bağlama (CLZ)
%42 İndirim
Usb to Type - C ye Dönüştürücü - Klavye Mouse Joystick Telefona Bağlama   Samsung, Xiaomi, LG, Sony, HTC , Huawei vb TÜM Android Telefon: ile uyumludur (Type - C USB portu destekleyen telefonlar ile bu OTG adaptör kullanabilirsiniz) Bilgisayar olmadan disk, kart okuyucu, MP3, Klavye, d..
45,08TL 77,98TL
Vergiler Hariç:37,57TL
Sucker Çift Taraflı Vantuzlu Telefon Tutucu (CLZ) Sucker Çift Taraflı Vantuzlu Telefon Tutucu (CLZ)
%43 İndirim
İlgi Çekici ve Pratik Telefon Standınız Olsun İstemezmiydiniz !   İlginç tasarım harikası tutucu telefon standı ile telefonları tutmanızı sağlar. Bu standla rahatça her marka telefonunuz ile film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. telefonunuzun arka kısmına tutturun ve arkanıza yaslanın. Tel..
46,85TL 82,48TL
Vergiler Hariç:39,04TL
Usb to Micro USB ye Dönüştürücü - Klavye Mouse Joystick Telefona Bağlama (CLZ) Usb to Micro USB ye Dönüştürücü - Klavye Mouse Joystick Telefona Bağlama (CLZ)
%44 İndirim
Usb to Micro USB ye Dönüştürücü - Klavye Mouse Joystick Telefona Bağlama    Samsung, Xiaomi, LG, Sony, HTC , Huawei vb TÜM Android Telefon: ile uyumludur (Mikro USB portu destekleyen telefonlar ile bu OTG adaptör kullanabilirsiniz) Bilgisayar olmadan disk, kart okuyucu, MP3, Klavy..
48,62TL 86,98TL
Vergiler Hariç:40,52TL
Katlanabilir Telefon Ekran Büyüteci Büyük Boy  (CLZ) Katlanabilir Telefon Ekran Büyüteci Büyük Boy  (CLZ)
%44 İndirim
Büyük Boy Telefon Ekran Büyüteci 6D  ile resimlere ve filmlere daha büyük ve daha net bakabileceksiniz. Artık cep telefonunuzdan film izlemek eziyet olmaktan çıktı! Cep Telefonu Ekran Büyüteci sayesinde filmleri, fotoğrafları ve cep telefonunuzdaki tüm görüntüleri daha büyük ve dah..
49,22TL 88,49TL
Vergiler Hariç:41,01TL
Teleskobik Masaüstü Telefon Tutucu 360 Derece Hareketli (CLZ) Teleskobik Masaüstü Telefon Tutucu 360 Derece Hareketli (CLZ)
%45 İndirim
Ürün Açıklaması Masaüstü cep telefonu standı kolayca yükseklik ayarlanabilir. 360 ° döndürülebilir ve açı ve yön serbestçe ayarlanabilir. Akıllı telefonunuzu vb. Hem yatay hem de dikey olarak rahatça kullanabilirsiniz. Şarj ederken kullanabilirsiniz. Çok amaçlı çeşitli durumlarda, evden, ..
49,80TL 89,96TL
Vergiler Hariç:41,50TL
Yüzüklü Ahşap Telefon Ekran Büyüteci- Telefon Tutucu Stand (CLZ) Yüzüklü Ahşap Telefon Ekran Büyüteci- Telefon Tutucu Stand (CLZ)
%46 İndirim
Yüzüklü Ahşap Telefon Ekran Büyüteci- Telefon Tutucu Stand   ile resimlere ve filmlere daha büyük ve daha net bakabileceksiniz. Artık cep telefonunuzdan film izlemek eziyet olmaktan çıktı! Cep Telefonu Ekran Büyüteci sayesinde filmleri, fotoğrafları ve cep telefonunuzdaki tüm ..
53,34TL 98,96TL
Vergiler Hariç:44,45TL
Akrobat Telefon Tutucu Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı (CLZ) Akrobat Telefon Tutucu Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı (CLZ)
%48 İndirim
Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı Akrobat Telefon Tutucu evde, ofiste, arabada, yatakta rahatlıkla kullanabileceğiniz ve telefonunuzu dilediğiniz şekilde konumlandırmanızı sağlayacak. Telefonunuzu eller serbest şekilde kullanmanızı sağlayacak akrobatik telefon tutucu ile telefonunuzu her yerd..
58,07TL 110,99TL
Vergiler Hariç:48,39TL
Akrobat Telefon Tutucu Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı - Siyah (CLZ) Akrobat Telefon Tutucu Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı - Siyah (CLZ)
%48 İndirim
Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı Akrobat Telefon Tutucu evde, ofiste, arabada, yatakta rahatlıkla kullanabileceğiniz ve telefonunuzu dilediğiniz şekilde konumlandırmanızı sağlayacak. Telefonunuzu eller serbest şekilde kullanmanızı sağlayacak akrobatik telefon tutucu ile telefonunuzu her yerd..
58,07TL 110,99TL
Vergiler Hariç:48,39TL
Mini Telefon Kamera Tripod (CLZ) Mini Telefon Kamera Tripod (CLZ)
%48 İndirim
Mini Telefon Kamera Tripod Akıllı telefonlar ve kompakt fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır. Çantanızda, sırt çantasında, ya da gömlek cebinde taşıyabilirsiniz. ​ Güvenlidir, Spiral ayaklarıyla eğimli çekim yapılabilir. Kompakt Kameralar için universal montaj vidası   Ürün Ölçüsü..
59,24TL 113,98TL
Vergiler Hariç:49,37TL
Cep Telefonu Su Altı Çekim Kılıfı (CLZ) Cep Telefonu Su Altı Çekim Kılıfı (CLZ)
%51 İndirim
Cep Telefonu Su Altı Çekim Kılıfı   En Son Moda Yüzme ve Su Altı Dalış Su Geçirmez Telefon Kılıfı   Cep telefonunuzun dokunmatik ekranı, kılıf içerisinden sorunsuz kullanılabilir.   Şeffaf olma özelliği ile su altında kamera ile fotoğraf ve video sorunsuz çekebilirsiniz.   Uz..
73,40TL 149,98TL
Vergiler Hariç:61,17TL
Fimo Taşlı Janjanlı Telefon Charmı Gümüş Taşlı Telefon Bileklik Askısı (CLZ) Fimo Taşlı Janjanlı Telefon Charmı Gümüş Taşlı Telefon Bileklik Askısı (CLZ)
%51 İndirim
Fimo Taşlı Janjanlı Telefon Charmı Gümüş Taşlı Telefon Bileklik Askısı  Özel Gumuş taşlı telefon askılarımız ışıltınıza ışıltı katacak Telefon Askısı koleksiyon tasarımlarımız tamamı %100 el işçiliği ile özenle tasarlanarak hazırlanmıştır. Tüm telefon modellerine uygun,aparatı ile gönde..
73,40TL 149,98TL
Vergiler Hariç:61,17TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 52 (3 Sayfa)